DZIAŁALNOŚĆ KLUBU

Wielkopolski Klub Sportowy Poznań – Ski powstał w 2011 roku w formie stowarzyszenia z inicjatywy trenerów, instruktorów oraz rodziców związanych z rozwojem i propagowaniem wśród dzieci i młodzieży narciarstwa alpejskiego na terenie miasta Poznania. Od początku swojej działalności klub stawia na rozwój i propagowanie sportu jako rozwoju ruchowego oraz formy samorealizacji poprzez zajęcia sportowe.

Odpis z KRS

Regulamin klubu

Statut klubu

Protokół z zebrania

INSTRUKTORZY

Metodyka prowadzenia treningów sportowych oparta została na długoletnim doświadczeniu pracy naszych instruktorów, współpracujących z nami trenerów oraz wytycznych szkoleniowych Polskiego Związku Narciarskiego.

Kadrę Wielkopolskiego Klubu Sportowego Poznań-Ski stanowią wykwalifikowani instruktorzy – zawodnicy, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje.

Poznaj instruktorów

TRENERZY